Biz Kimiz?

Şirketimiz 15 yılı aşkın deneyim sonucu boşalan kartuş ve tonerlerinizi kalitemizden ödün vermeden dolum yapıp kartuş ve tonerleriniz bitene kadar takibinde ve şirket garantisi altında olarak dolum ve yenileme yapmaktayız...!

Üstün kartuş'da mürekkep püskürtmeli yazıcı kartuşları için kaliteli kartuş mürekkepleri kullanılır. Kartuşunuzdaki boya kaliteli olmayınca, kartuşunuzun ömrü azalır ve ucu tıkanır. Ayrıca yazıcınızın bozulmasına neden olur. Kaliteli boya ile daha net ve canlı çıktılar alırsınız.

Orjinal kartuşunuzdaki yarım sünger, kartuşunuzun içi temizlenerek tam sünger ile değiştirilir. Böylece kartuşunuz daha uzun ömürlü olur ve daha kaliteli çıktı verir.

Laser tonerlerinizin doldurulmadan önce her parçası sökülür ve temizlenir. Üstün kartuş toner dolumlarında polyester toner tozu kullanır. Bu toz Dramın ömrünü en az 2 dolum uzatır. Manyetik merdanenizin yıpranmasını engeller. Doluluk oranı artarak daha net çıktı almanızı sağlar. En az %50 daha fazla ve net çıktı alırsınız.

Doldurulan her kartuş ve toner, Test merkezimizde test edilmeden size teslim edilmez. Böylece kartuş veya tonerinizi taktığınızda süprizlerle karşılaşmazsınız. Seri dolum makinelerimizle ve uzman kadromuzla dolum işlemlerinizi en kısa sürede tamamlar, özel kutularımızla teslim ederiz.

Doldurduğumuz tüm kartuş ve Laser Tonerler %100 Garantilidir.